اینترنت نسل چهارم ایرانسل صبح امروز در استان مازندران با حضور مسئولان ایرانسل و در ساری راه‌اندازی شد.

نسل چهارم ایرانسل در حال حاضر در شهرهای ساری، چالوس، نوشهر، آمل، کتالم و سادات شهر قابل خدمات‌دهی است.طبق اعلام مسئولان این شرکت  در حال حاضر مشترکان ایرانسل در شهرهای جویبار، نکا، رودپی جنوبی، نشتارود، عباس‌آباد، کلاردشت، نمک‌آبرود، ایزدشهر، محمودآباد، دشت‌سر، فریدونکنار، چالوس، ساری، بابلسر، نوشهر، آمل، کتالم، سادات شهر، رامسر، قائم‌شهر، تنکابن، نور و بابل در حال خدمات‌گیری از اینترنت نسل سوم این اپراتور تلفن همراه در مازندران هستند.

پس از قرائت قرآن و پخش کلیپی درباره چشم اندازهای ایرانسل علیرضا قلمبر دزفولی؛مدیرعامل ایرانسل اظهار داشت: مازندران مهد مفاخر شیعه است، بزرگان دینی زیادی در این استان زندگی می‌کردند و این استان شهدای گران‌قدری را تقدیم انقلاب اسلامی کرد.

وی تصریح کرد: مازندران قطب کشاورزی و گردشگری کشور است و بزرگ‌ترین دریاچه جهان نیز در این استان قرار دارد و مازندران استان بسیار مهم کشور است.

مدیرعامل ایرانسل خاطرنشان کرد: با توجه به اهمیت استان مازندران برای کشور خودمان را موظف قرار دادیم که خدمات اینترنت ایرانسل را در این استان افزایش دهیم.

این مسئول اضافه کرد: استفاده از خدمات اینترنت تلفن همراه در این سال‌ها به سرعت در حال رشد است، همه اپراتورهای تلفن همراه تلاش دارند که نسل چهارم را در لیست خدمات خودشان قرار دهند.

دزفولی با اعلام اینکه ایرانسل به عنوان اپراتور پیش‌رو در کشور است، خاطرنشان کرد: در حوزه دیتا به عنوان نخستین اپراتور دیتا کشور مطرح است و از شهریور نسل سه و چهار را در کشور شروع کردیم و بسیاری از شهرهای زیادی از کشور در پوشش خدمات نسل سوم و چهارم قرار دارند.

وی بیان داشت: ایرانسل همزمان با دریافت پروانه ارائه خدمات نسل سوم و چهارم در کشور آغاز شد و بخشی از دین خودمان را به مردم ایران ارائه دهیم.

مدیرعامل ایرانسل متذکر شد: خدمات نسل چهارم ایرانسل در حال حاضر در ۴۰ شهر کشور در حال خدمات‌دهی است و پس از مازندران قرار است این خدمات در استان گیلان نیز به بهره‌برداری برسد.

پس از پایان سخنرانی دزفولی، وی در جایگاه پرزنتیشن قرار گرفت و مثل استیو جابز به شرح امکانات و چگونگی ارائه خدمات پرمخاطب ترین شبکه تلفن همراه کشور پرداخت و آن را برای اصحاب رسانه توضیح داد.

بعد از توضیحات دزفولی، وحید اشرفی؛ مدیر ارشد بازاریابی ایرانسل نیز به شرح پکیج های خاص و بستنه های ویژه ایرانسل پرداخت و با اشاره به اینکه ایرانسل بیشترین تنوع بسته ها را در میان اپراتورهای تلفن همراه کشور دارد گفت: ارزانترین قیمت اینترنت همراه در کشور متلق به ایرانسل است.

در پایان مراسم دزفولی و اشرفی به پرسش های خبرنگاران پاسخ گفتند و مرایم رسما با آغاز به کار نسل چهارم اینترنت ایرانسل در مازندران به پایان رسید.  • paper | ایران موزه | پاپو مارکت
  • شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات